POLSKA 2 i 3 - dniowe

Kraków i Wieliczka + Park Wodny

W programie m.in. zwiedzanie Wawelu, przejście Traktem Królewskim, wejście na Kopiec Kościuszki, zwiedzanie zabytkowej Kopalni Soli w Wieliczce, zabawa i wypoczynek w parku wodnym.

 

Pieniny

W programie m.in. spływ Dunajcem, zwiedzanie zamków w Niedzicy i Czorsztynie, wejście do Pienińskiego Parku Narodowego.

 

Wrocław

W programie m.in.: zwiedzanie zabytkowej Starówki, Panoramy Racławickiej, Ogrodu Japońskiego, ZOO, możliwość rejsu po Odrze.

 

Karkonosze + Góry Sowie

W programie m.in. zwiedzanie kompleksu Osówka – bunkrów III Rzeczy, zamku Książ, Karpacza z kościołem Wang, przeniesionym z Norwegii, Szklarskiej Poręby oraz zamku Chojnik.

 

Szlak Piastowski

W programie m.in.: zwiedzanie zamku w Kórniku, spacer po poznańskiej Starówce, zwiedzanie Wielkopolskiego Parku Etnograficznego oraz Muzeum Pierwszych Piastów na Ostrowie Legnickim, zwiedzanie Katedry Gnieźnieńskiej oraz rezerwatu archeologicznego w Biskupinie.

 

Bieszczady

W programie m.in.: zwiedzanie Sanoka, Komańczy, przejazd Pętlą Bieszczadzką nad Jezioro Solińskie, wejście na Tarnicę – najwyższy szczyt Bieszczad.

 

Szlak Renesansu

W programie m.in.: zwiedzanie Dworku Mikołaja Reja w Nagłowicach, Pałacu Czartoryskich w Puławach, Muzeum Stefana Żeromskiego oraz parku zdrojowego w Nałęczowie, spacer po Kazimierzu Dolnym, zwanym „Perłą Renesansu”, zwiedzanie Starówki i Podziemnej Trasy Turystycznej w Sandomierzu oraz zamku w Baranowie Sandomierskim.

 

Kotlina Kłodzka

W programie m.in.: zwiedzanie Twierdzy Kłodzkiej oraz Starego Miasta, sanktuarium w Wambierzycach, muzeum zabawek w Kudowej, Kaplica Czaszek w Czermnej, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach wejście do Parku Narodowego Gór Stołowych ( Błędne Skały, Szczeliniec ). Kopalnia Złota i Średniowieczny Park Techniki w Złotym Stoku. Możliwość przejazdu do słynnych skalnych miast w Czechach: Adrszpach lub Teplice.

 

Zakopane

W programie m.in. spacer ul. Krupówki, zwiedzanie cmentarza na Pęksowym Brzyzku, wyjazd koleją linowo-terenową na Gubałówkę, spacer jedną z dolin tatrzańskich (Strążyska, Kościeliska, Chochołowska) lub do Morskiego Oka.

 
  • Slider 5