O nas

Słów kilka o naszej firmie ...

Biuro Turystyczno - Przewozowe „Gazela” jest rodzinną firmą, która istnieje od 1990 roku. Powstało ono z pasji do podróżowania. Od blisko  30 lat zajmujemy się kompleksową obsługą ruchu turystycznego. Nasza oferta dotyczy organizacji krajowych i zagranicznych wycieczek, imprez regionalnych, plenerowych i sportowych. Doświadczenie, zaangażowanie, szeroka i ciekawa oferta to atuty, dzięki którym nasi klienci miło nas wspominają, doceniają nasze zaangażowanie i często wracają, by ponownie skorzystać z naszych usług.

Świadczymy usługi przewozowe, korzystając z własnych środków transportu. Transfer osób z okolicznych miejscowości: Wisła, Skoczów, Brenna, Cieszyn, Istebna, Górki, Bielsko - Biała, Żywiec na lotniska i dworce w kraju i Europie. Oferujemy Państwu komfortowe autokary               z pełnym wyposażeniem, klimatyzowane, komfortowe busy i samochody osobowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie Pańśtwo na nich ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu. Zadbamy o stworzenie możliwości poznania najpiękniejszych zakątków Beskidu Śląskiego i Żywieckiego oraz Czech (Beskid Śląsko – Morawski) i Słowacji (Mała i Wielka Fatra, Tatry). Szczególnie polecamy miłą zabawę na imprezach plenerowych i regionalnych – kuligi letnie i zimowe, góralskie ogniska  z pieczeniem kiełbasek lub prosiaka, wesela góralskie, biesiady.

Współpracujemy również z renomowanymi biurami podróży w zakresie szeroko rozumianej sprzedaży wczasów i wycieczek.

 

  • Slider 5